Videovalve

Videovalve süsteemid võimaldavad jälgida ning salvestada olukordi otse kõvakettale, et neid hiljem vaadata ning analüüsida. Hea video kvaliteet tagatakse süsteemi valitud komponentidega.

Valvesignalisatsioon

Alates 1997. aastast on firma paigaldanud ja hooldanud välisperimeetri infrapuna valvesüsteeme.

Tähelepanu detailidele

Meid iseloomustab individuaalne lähenemine, kõrge professionaalne asjatundlikkus ja pakutavate lahenduste kõrge kvaliteet. Personali optimaalne arv võimaldab hoida  tööde ja teenuste hinnad soodsatena. Meie missioon — hoolitseda meie klientide turvalisuse ja rahulolu eest.

Usaldusväärseid seadmeid

Valveseadmete turul pakutakse erinevaid lahendusi paljudelt tootjatelt. Aitame Teil orienteeruda valdkonna nüanssides ja leida parim lahendus. Aastate pikkuse kogemuse põhjal kasutame kaubamärke, mis on meie arvates kõige usaldusväärsemad  ja kasutajasõbralikumad.

20+
Aastat ettevõtluses
1200+
Teenindasime kliente
100%
Kvaliteet
100%
Rahulolevad kliendid
mounting

Turva Videosüsteemi paigaldamine mõistliku hinnaga

ALSEC OÜ asutati 1997.aastal. Põhitegevuseks on valve-ja tulekahjuhäiresüsteemide paigaldus ja hooldus. Meie tegevusaladeks on ka  videovalve- ja läbipääsusüsteemide ning teiste madalpingesüsteemide (näiteks foonlukkude) paigaldamine.

ALSEC OÜ omab Politseiameti tegevusluba valvesüsteemide projekteerimise, paigaldamise ja hooldamise kohta. Vastavalt Majandustegevuse Registri kandele omab ALSEC OÜ õigust paigaldada ja hooldada tulekahjusignalisatsiooni süsteeme (ATS).

  • Alarmsüsteemide paigaldamine
  • Turvasüsteemide hooldus
  • Videoseadmete paigaldamine
  • Juurdepääsu Kontrollisüsteemide paigaldamine

Kaamerate ja videovalvesüsteemide paigaldus Tallinnas +372 5064 305

Hindame oma klientide usaldust ja hoiame enda ettevõtte reputatsiooni.